Szkolenia Off-Road

Szkolenia Off-Road z Land4Fun to emocjonująca jazda autem 4X4

Emocjonująca jazda autem 4X4 pod okiem instruktora za kierownicą auta terenowego.

 
 
 
 

Pierwszy krok na drodze do międzynarodowych wypraw off-roadowych ! Poćwicz  bez stresu. Poznaj możliwości swojego lub jednego z naszych aut terenowych. Spraw przyjemność sobie lub bliskim. Prawdziwa frajda z jazdy 4X4 tylko z Land4Fun !

Szkolenia Off-Road z Land4Fun obejmuje różne warianty i trudności pokonywanych przeszkód

Samochód terenowy to auto z którym zrobisz rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – prosimy o kontakt – z pewnością uda nam się ustalić wygodny termin oraz lokalizację.

 

Off road to jazda po błotnistych podjazdach i zanurzanie się w dołach wypełnionych wodą. Wykorzystaj samochód  nadając mu prędkości i sprawdzając jego możliwości podczas pokonywania napotkanych przeszkód w terenie.
Off road to z pozoru jazda samochodami terenowymi po bezdrożach, ale to nie wszystko.

Off-road to jak w życiu czy pracy nieustannie zmaganie się z kolejnymi wyzwaniami, jakie stawiają przed nami kolejne kilometry pokonywanego terenu. To ciągła walka z przyrodą, maszyną i samym sobą.
Jazda terenowa wymaga od uczestników dużego sprytu czy siły fizycznego potrzebnej choćby po to, by wykopać auto z piasku. Przyprawiając się przez dzikie tereny, sytuacja może nas czasem zaskoczyć. Trzeba wtedy improwizować…
Jazda off-road to trzymająca w napięciu i pobudzająca zabawa jednocześnie poprawiająca Twoje umiejętności jako kierowcy!

Szkolenia Off-Road z Land4Fun to emocjonująca jazda autem 4X4

Z czego składa się nasze szkolenie:

  • Półgodzinna część teoretyczna – godzinna lub dwugodzinna praktyka
  • Teoria – wiedza na temat budowy samochodu terenowego i działania poszczególnych mechanizmów
  • Umiejętność obsługi samochodu 4 x4 i sprzętu off-road oraz technika jazdy na różnych poziomach zaawansowania
  • Dla nowicjuszy i właścicieli samochodów terenowych – szkolenie może być przeprowadzone na własnym aucie
  • Miejsce szkolenia ustalane indywidualnie w zależności od warunków pogodowych i dogodnej dla Państwa lokalizacji – ( Góra Kalwaria, okolice Nadarzyna, lotniska Okęcie w Warszawie i inne – patrz Mapka poglądowa naszych szkoleń – lokalizacja )
  • Atrakcyjne zniżki na zagraniczne wyjazdy off-roadowe i imprezy dla firm
  • Dla uczestników szkolenia 20% zniżka na jeden z naszych rajdów (nie dotyczy wypraw)
  • Szkolenie może odbyć się również podczas proponowanych przez nas rajdów – wypraw. Cennik w takim wypadku ustalamy indywidualnie.

Zanim zasiądziesz za czterokołową maszyną instruktor zapozna Cię z jej działaniem.

Krótkie, półgodzinne wprowadzenie będzie obejmowało m.in. ogólną budowę oraz zasady działania samochodu terenowego, a także zasady i techniki jazdy wraz z pokonywaniem wzniesień i zjazdów. Nie zabraknie paru słów o znaczeniu wyciągarek i narzędzi wspomagających ich pracę. Po niezbędnym instruktażu zasiądziesz za kierownicą potężnego Land Rovera, który przez godzinę lub dwie dostarczy Ci mnóstwo wrażeń. Trasę przejazdu ustalisz wspólnie z instruktorem – zostanie ona dostosowana do Twoich możliwości i doświadczenia oraz oczywiście do warunków pogodowych.
W czasie szkolenia poznasz podstawy manewrowania autem terenowym tak, by zawsze wiedzieć jak okiełznać maszynę i pokonać każde wzniesienie i nierówność terenu. Przeszkody – tj. błoto, śnieg czy piasek – nie będą już więcej stanowiły problemu, bo zdasz sobie sprawę, w jaki sposób wykorzystywać napęd na cztery koła.

baner 450 ARS 4x4

Mapa Szkoleń Off-Road - aż pięć lokalizacji do wyboru !

Mapa Szkoleń Off-Road – aż pięć lokalizacji do wyboru !

Mapka poglądowa naszych szkoleń – wybierz jedną z pasujących Ci lokalizacji

Bezpieczeństwo gwarantuje obecność profesjonalisty, a jedyne co może Ci grozić, to zarażenie pasją do wyzwalających adrenalinę przejazdów. Jeśli uznasz, że podczas szkolenia byłeś w swoim żywiole, to świetnym przedłużeniem przygody z off-roadem mogą być organizowane przez nas rajdy i wyprawy zagraniczne.  Takie imprezy to zupełnie nowa forma turystyki off-roadowej – odbywają się cyklicznie, zarówno latem jak i zimą. Są dostępne dla każdego.

Zapewniamy również wypożyczanie samochodów terenowych. Zajmujemy się całą logistyką konieczną przy tego typu przedsięwzięciach.

Szkolenie off-roadowe może być zatem pierwszym krokiem na drodze do przygód i nowej pasji.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv
  • Facebook